tel. 577 945 206

Skupujemy samochody na terenie woj. zachodniopomorskiego i w Szczecinie, bez względu na stan, przebieg i wiek.

Skup Aut Szczecin - Zachodniopomorskie

Lubryfikacje LPG

Lubryfikacja polega na smarowaniu gniazd zaworowych głowicy silnika zasilanego gazem LPG, aby lepiej go chronić i wydłużyć jego żywotność. Jeśli zaniedbasz regularną kontrolę zaworów w twoim samochodzie, może dojść do nieszczelności komory spalania i spadku kompresji. Aby zapobiec takim ubytkom w aucie, oprócz regularnej kontroli, warto pomyśleć nad jego lubryfikacją. Czy to konieczne? Zamiast wydawać pieniądze na nowe elementy naszego silnika, lepiej zapobiegać jego uszkodzeniom. Dlatego warto zawieźć samochód do warsztatu i oddać go w ręce fachowca, który sprawnie przeprowadzi cały zabieg. By wydłużyć żywotność samochodu ważne jest, by auto znalazło się w sprawdzonym i profesjonalnym warsztacie. Nasza firma Autoskup Szczecin, znajdująca się w Szczecinie od lat zajmuje się takimi zabiegami. Skupujemy samochody od 2010 roku, od tego czasuSzczecin  może pochwalić się kompetentnymi fachowcami z doświadczeniem, którzy oprócz lubryfikacji zajmują się również szeregiem innych napraw samochodowych, między innymi wymianą opon, czy części zamiennych takich producentów. Już dziś zadbaj o swoje auto i oddaj je w ręce fachowców. Zadzwoń do nas i wybierz dogodny dla siebie termin.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, nie wahaj się – zadzwoń lub wyślij sms – skontaktujemy się w celu ustalenia szczegółów. Pamiętaj, zawsze dojeżdżamy do naszych klientów, płacimy na miejscu i załatwiamy wszelkie formalności za Ciebie. Gwarantujemy miłą i fachową obsługę, możliwość zamiany auta i wzięcia Twojego samochodu w rozliczeniu, a co najważniejsze UCZCIWOŚĆ – sprzedajesz samochód prawdziwemu kupcowi, który dopełni wszelkich formalności prawnych byś nigdy nie miał problemów.

Legalizacje zbiornika (LPG,CNG)

Posiadając samochód z instalacją gazową po pewnym czasie kończy się okres eksploatacji zbiornika. Zadajemy sobie wtedy pytanie, czy zalegalizować zbiornik, czy wymienić go na nowy. Odpowiedź nasuwa się sama – koszt legalizacji to połowa ceny tego, co wydamy kupując nowy zbiornik. Kolejnym argumentem za legalizacją jest to, że producenci zbiorników dopuszczają okres użytku zbiornika do około dwudziestu lat od daty produkcji. Nie trzeba więc obawiać się o bezpieczeństwo podczas późniejszego użytkowania. Każdy zbiornik w profesjonalnym warsztacie jest też dokładnie sprawdzany, a jego wytrzymałość weryfikowana za pomocą specjalnych urządzeń. Jednak, by być pewnym, że proces legalizacji zbiornika i jego kontroli został przeprowadzony dokładnie i fachowo, warto wybrać sprawdzoną firmę, która się tym zajmuje. Szczecin, to miasto, w którym nasza firma Autoskup Szczecin od lat cieszy się zaufaniem kierowców w tej kwestii. W założonym w 2010 roku warsztacie zatrudniamy fachowców, a w każde swoje zadanie angażujemy się z pełnym profesjonalizmem. Oprócz tego nasza firma w zajmuje się skupem samochodów osobowych i dostawczy w Szczecinie.  Nie czekaj! Zadzwoń do nas i wybierz termin, który będzie dla ciebie najdogodniejszy.

Regulacje (LPG,CNG)

Decydując się na samochód z instalacją LPG lub CNG należy pilnować dat kolejnych kontroli pojazdu i nie odkładać tego na później. Tylko dzięki temu będziesz mógł przez długie lata jeździć nieuszkodzonym autem i ominie cię wiele wydatków na nowe części silnika. By układ zasilany gazem działał poprawnie, należy go, co jakiś czas, regulować. Takie zadanie wymaga odpowiedniej wiedzy i precyzji, dlatego najlepiej zlecić je fachowcom, by samochód działał bez zarzutu. W naszej firmie Skup Aut Szczecin, znajdującej się w Szczecinie możesz bez obaw zostawić swój samochód. Doświadczeni i kompetentni fachowcy wyregulują całą instalację i sprawdzą ją na jeździe testowej. Zajmujemy się regulacją instalacji w samochodach. Oprócz tego, w naszym warsztacie znajdziesz opony, czy części zamienne. Szczecin to miasto, w którym nasz warsztat świadczy profesjonalne usługi od 2010 roku. Nie odkładaj wizyty na później. Zadzwoń do nas i umów się na regulację instalacji już teraz.

skup samochodow

Sprzedaj swoje auto od ręki, za dużą gotówkę! Działamy 7 dni w tygodniu

Zadzwoń lub wyślij SMS:

tel. 577 945 206

skup aut szczecin

Kontakt

Aby się z nami skontaktować, wystarczy że wybierzesz jedną z poniższych metod:
a) Wyślij sms na numer 577 945 206, oddzwonimy aby Ci pomóc w sprzedaży auta.
b) Zadzwoń bezpośrednio pod numer 577 945 206, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
c) Wypełnij poniższy formularz pamiętając o danych kontaktowych, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.
d) Wyślij maila na adres viktoria@autoskup-szczecin.pl

Kontaktując się z nami możesz zaproponować swoją cenę.

Skontaktuj się z nami – Wybierz najlepszą ofertę!

Skup samochodów Szczecin

mail: viktoria@autoskup-szczecin.pl

tel. 577 945 206