tel. 577 945 206

Skupujemy samochody na terenie woj. zachodniopomorskiego i w Szczecinie, bez względu na stan, przebieg i wiek.

Skup Aut Szczecin - Zachodniopomorskie

Regeneracja wtryskiwaczy paliwa

Masz problemy z wtryskiwaczami paliwa? W takim przypadku niezwłocznie zgłoś się do naszej firmy Autoskup Szczecin, aby uzyskać fachową pomoc od naszych specjalistów.

Nasza firma istnieje od 2010 roku i fachowo zajmuje się regeneracją części samochodowych. Wtryskiwacze paliwa są kluczowym elementem, który odpowiada za dostarczanie odpowiedniej ilości paliwa do silnika. Wtryskiwacze odpowiadają więc bezpośrednio za jakość i stabilność pracy napędu.  Przyczyn problemów z wtryskiwaczami paliwa jest wiele. Może to być uszkodzenie fabryczne, czy zużycie eksploatacyjne. Najczęstszą przyczyną jest jednak stosowanie złej jakości paliwa. Wymiana wtryskiwaczy paliwa należy do dość skomplikowanych zabiegów, dlatego większość kierowców decyduje się na regenerację wtryskiwaczy paliwa. Jeśli potrzebujesz regeneracji wtryskiwaczy paliwa, zgłoś się do nas i umów dogodny dla ciebie termin. Nasi fachowcy udzielą ci pomocy i dostarczą wszelkich niezbędnych informacji na temat przebiegu całego procesu.

Regeneracja zacisków hamulcowych

Przemierzasz swoim autem dziesiątki tysięcy kilometrów rocznie? Twój samochód pochodzi ze starszego rocznika? To najwyższy czas, żeby zastanowić się nad regeneracją zacisków hamulcowych. Zapraszamy do naszego Skupu samochodów w Szczecinie ! Zapewniamy profesjonalny serwis i opiekę najlepszych fachowców! Najczęstszą przyczyną problemów z zaciskami jest korozja. Klocki hamulcowe znajdują się w miejscu, do którego dociera wiele zanieczyszczeń, takich jak sól drogowa, czy wilgoć. Przez tego typu zanieczyszczenia dochodzi do tarcia, a tarcie doprowadza do grzania hamulców i spotęgowania problemu. Do najczęstszych skutków problemów z zaciskami należą nadmiernie zużywające się hamulce, które nagrzewają się w trakcie jazdy. Problemy z zaciskami można również rozpoznać po przedwczesnym zużyciu klocków i tarcz, odczuwaniu drgań podczas hamowania, podejrzanych odgłosach i zapachach w trakcie jazdy, wzroście zużycia paliwa, czy wyciekach płynów. Z tymi objawami nie można zwlekać. Jeśli spotkałeś się z tymi sytuacjami w twoim samochodzie, zgłoś się do naszego serwisu, w celu naprawy zacisków hamulcowych.

skup samochodow

Sprzedaj swoje auto od ręki, za dużą gotówkę! Działamy 7 dni w tygodniu

Zadzwoń lub wyślij SMS:

tel. 577 945 206

skup aut szczecin

Kontakt

Aby się z nami skontaktować, wystarczy że wybierzesz jedną z poniższych metod:
a) Wyślij sms na numer 577 945 206, oddzwonimy aby Ci pomóc w sprzedaży auta.
b) Zadzwoń bezpośrednio pod numer 577 945 206, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
c) Wypełnij poniższy formularz pamiętając o danych kontaktowych, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.
d) Wyślij maila na adres viktoria@autoskup-szczecin.pl

Kontaktując się z nami możesz zaproponować swoją cenę.

Skontaktuj się z nami – Wybierz najlepszą ofertę!

Skup samochodów Szczecin

mail: viktoria@autoskup-szczecin.pl

tel. 577 945 206