tel. 577 945 206

Skupujemy samochody na terenie woj. zachodniopomorskiego i w Szczecinie, bez względu na stan, przebieg i wiek.

Skup Aut Szczecin - Zachodniopomorskie

Regeneracja rozrusznika, alternatora

Rozrusznik, bez którego nie jest możliwe uruchomienie silnika oraz alternator, który dostarcza samochodowi prądu, odpowiadają za działanie Twojego pojazdu. Co więcej, umożliwiają jego jakąkolwiek podróż. Ich wadą jest stopniowe przepracowanie oraz niszczenie, której obecność sygnalizowana jest przez zbyt głośną pracę samochodu lub brak możliwości jego odpalenia. Jeśli zatem dotyczy Cię temat uszkodzonego rozrusznika i alternatora – nie kupuj ich! Zakup nowych części zwykle wiąże się z dużymi kosztami, znacznie przekraczającymi koszty naprawy. Nasza firma – Autoskup Szczecin działająca od 2010 roku w Szczecinie
z przyjemnością podejmie się ich regeneracji w rozsądnej dla Ciebie cenie. Posiadamy odpowiedni sprzęt i wiedzę, dzięki którym wykryjemy powód uszkodzenia i skutecznie go usuniemy. Usługom naszej firmy podlegają marki samochodów, takie jak Toyota, Audi, BMW, Volkwsagen, Skoda czy Nissan. Dzięki naszemu doświadczonemu i wykwalifikowanemu zespołowi dajemy Ci gwarancję, że niegdyś niesprawne części, posłużą Ci jeszcze przez długi czas bez konieczności zakupu nowych. Nie musisz martwić się, że Twoje plany podróży radykalnie się zmienią przez niedziałający samochód, bo dzięki nam nie zaskoczy Cię żadna usterka. Jeśli potrzebujesz pomocy, zapraszamy Cię do kontaktu telefonicznego w celu umówienia terminu naprawy Twojego samochodu.

Regeneracja turbosprężarki

Kierowco, jesteśmy pewni, że temat turbosprężarki nie jest Ci obcy. Jak wiesz, bez jej prawidłowego działania, praca silnika zostaje pozbawiona dużej mocy. Mimo, iż z założenia jest wykonana z solidnych materiałów, to z różnych powodów ulega zniszczeniom. Jej naprawa jest bardzo ważna! Jeśli turbosprężarka w Twoim samochodzie nie działa prawidłowo, oferujemy Ci pomoc w naszym warsztacie samochodowym. Nasza firma Autoskup Szczecin istnieje na rynku motoryzacyjnym już od 2010 roku w Szczecinie. W początkowej fazie nasi profesjonalni pracownicy dokonają wstępnej oceny stanu turbosprężarki, a następnie z dbałością o każdy szczegół przeprowadzą jej regenerację. Nawet najbardziej problematyczne uszkodzenia turbosprężarki nie są dla nas kłopotem, ponieważ nasze duże doświadczenie pozwala na skuteczną naprawę każdego jej elementu. Dysponujemy profesjonalnymi częściami zamiennymi, które charakteryzują się dużą wytrzymałością. Z chęcią odpowiemy Ci na wszystkie pytania i pomożemy udoskonalić komfort Twoich podróży. W celu umówienia terminu wizyty, skontaktuj się z nami telefonicznie.

skup samochodow

Sprzedaj swoje auto od ręki, za dużą gotówkę! Działamy 7 dni w tygodniu

Zadzwoń lub wyślij SMS:

tel. 577 945 206

skup aut szczecin

Kontakt

Aby się z nami skontaktować, wystarczy że wybierzesz jedną z poniższych metod:
a) Wyślij sms na numer 577 945 206, oddzwonimy aby Ci pomóc w sprzedaży auta.
b) Zadzwoń bezpośrednio pod numer 577 945 206, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
c) Wypełnij poniższy formularz pamiętając o danych kontaktowych, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.
d) Wyślij maila na adres viktoria@autoskup-szczecin.pl

Kontaktując się z nami możesz zaproponować swoją cenę.

Skontaktuj się z nami – Wybierz najlepszą ofertę!

Skup samochodów Szczecin

mail: viktoria@autoskup-szczecin.pl

tel. 577 945 206