tel. 577 945 206

Skupujemy samochody na terenie woj. zachodniopomorskiego i w Szczecinie, bez względu na stan, przebieg i wiek.

Skup Aut Szczecin - Zachodniopomorskie

Regeneracja pompy wspomagania

Kierowco! Masz problem z pompą wspomagania? Pod wpływem długiego użytkowania samochodu uległa zużyciu? Skorzystaj z pomocy naszego skupu samochodowego – AUTOSKUP SZCZECIN i zadbaj o stan techniczny swojej pompy wspomagania!

Nasza firma zajmuje się odkupem samochodów i istnieje od 2010 roku – specjalizuje się w profesjonalnym regenerowaniu części samochodowych. Proces regeneracji pompy wspomagania rozpoczyna się od rozłożenia elementu na części, oczyszczeniu ich oraz ocenie tego, jak bardzo przydatne okażą się w dalszej eksploatacji. Elementy, które nie nadają się do dalszego użytkowania są wymieniane na nowe. Każda pompa, której naprawa przeprowadzana jest w naszej firmie jest poddawana sprawdzeniu na specjalnym stanowisku diagnostycznym.

Jeśli zauważysz wycieki oleju, w zbiorniczku wspomagania pojawi się piana, kierownica będzie się przycinać albo jeżdżąc na wprost pompa będzie chodzić głośno, świadczyć to może o uszkodzeniu pompy wspomagania. W takim przypadku zgłoś się do naszej firmy, umów dogodny dla siebie termin, a my postaramy się pomóc, jak najlepiej potrafimy.

Regeneracja pompy wtryskowej

Zauważyłeś rdzę w układzie paliwowym? Zużył się zawór? Te objawy mogą świadczyć o zużyciu pompy wtryskowej. W takim przypadku koniecznie zgłoś się do naszej firmy Skup Aut Szczecin po szybką i profesjonalną pomoc techniczną przy naprawie pompy wtryskowej. Pompa wtryskowa jest jednym z kluczowych elementów, który odpowiada za to, aby wtłoczyć i dawkować paliwo. Paliwo zasila pojazd i wprawia silnik w ruch. Obecnie wykorzystuje się najczęściej pompę wysokiego ciśnienia Common Rail. Tego typu pompy są kluczowe w zasilaniu pojazdów i charakteryzują się dość skomplikowaną budową. To właśnie sprawia, że pompa jest narażona na usterki.  Najczęstszą przyczyną zużycia pompy wtryskowej jest tankowanie samochodu niskiej jakości paliwem. Także bezpośredni błąd użytkowania oraz ekstremalne warunki pracy wpływają na szybsze zużywanie się poszczególnych podzespołów. Typowymi objawami usterki pompy jest zużyty zawór, uszkodzona pompa zębata, wycieki, rdza w układzie oraz mocno wyeksploatowana sekcja tłoczona. Jeśli zauważysz takie objawy w swoim samochodzie niezwłocznie zgłoś się do naszej firmy i skorzystaj z pomocy naszych fachowców.

Odkup samochodów za gotówkę

Nasz oferta skierowana jest do wszystkich właścicieli pojazdów, którzy zamierzają sprzedać lub pozbyć się swojego samochodu. Nie musisz już wystawiać ogłoszeń, umawiać się na oględziny i załatwiać formalności związanych ze sprzedażą auta. Masz możliwość sprzedaży samochodu w bardzo atrakcyjnej cenie bez poświęcania swoich pieniędzy i czasu, wystarczy że skontaktujesz się z nami.
Jeśli posiadasz samochód, którego nie używasz lub nie potrzebujesz – nie czekaj, sprzedaj go zanim będzie już bezwartościowy. Przyjmujemy samochody w każdym stanie.

skup samochodow

Sprzedaj swoje auto od ręki, za dużą gotówkę! Działamy 7 dni w tygodniu

Zadzwoń lub wyślij SMS:

tel. 577 945 206

skup aut szczecin

Kontakt

Aby się z nami skontaktować, wystarczy że wybierzesz jedną z poniższych metod:
a) Wyślij sms na numer 577 945 206, oddzwonimy aby Ci pomóc w sprzedaży auta.
b) Zadzwoń bezpośrednio pod numer 577 945 206, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
c) Wypełnij poniższy formularz pamiętając o danych kontaktowych, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.
d) Wyślij maila na adres viktoria@autoskup-szczecin.pl

Kontaktując się z nami możesz zaproponować swoją cenę.

Skontaktuj się z nami – Wybierz najlepszą ofertę!

Skup samochodów Szczecin

mail: viktoria@autoskup-szczecin.pl

tel. 577 945 206