tel. 577 945 206

Skupujemy samochody na terenie woj. zachodniopomorskiego i w Szczecinie, bez względu na stan, przebieg i wiek.

Skup Aut Szczecin - Zachodniopomorskie

Samochody osobowe CNG

Montaż instalacji gazowej w aucie jest coraz popularniejszym zabiegiem. Dzięki temu auto staje się bardziej wydajne i tańsze w utrzymaniu (ceny gazu nie rosną tak, jak ceny benzyny), a CNG, czyli sprężony i magazynowany pod wysokim ciśnieniem gaz ziemny jest o wiele bardziej przyjazny dla środowiska. Z tego też powodu w kraju powstaje coraz więcej stacji tankowania CNG, co zapewnia dodatkowy komfort w używaniu auta z taką instalacją. By zamontować lub naprawić instalację CNG potrzeba jednak sprawdzonych i kompetentnych fachowców. Nasza firma Skup Aut, znajdująca się w Szczecinie w profesjonalny sposób zajmie się twoim autem. Naszą firmę założyliśmy w 2010 roku i od tego czasu w Szczecinie przyciągamy do siebie coraz więcej zadowolonych kierowców. Doświadczona obsługa w naszym warsztacie zajmuje się montażem CNG w takich autach jak Toyota, Audi, BMW, Volkswagen, i inne Jeśli kiedykolwiek myślałeś nad założeniem takiej instalacji w aucie lub sprzedaży samochodu! Zadzwoń do nas i umów się na najbliższy termin.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, nie wahaj się – zadzwoń lub wyślij sms – skontaktujemy się w celu ustalenia szczegółów. Pamiętaj, zawsze dojeżdżamy do naszych klientów, płacimy na miejscu i załatwiamy wszelkie formalności za Ciebie. Gwarantujemy miłą i fachową obsługę, możliwość zamiany auta i wzięcia Twojego samochodu w rozliczeniu, a co najważniejsze UCZCIWOŚĆ – sprzedajesz samochód prawdziwemu kupcowi, który dopełni wszelkich formalności prawnych byś nigdy nie miał problemów.

Samochody osobowe z instalacją LPG

Coraz częściej myślisz o zamontowaniu instalacji gazowej w swoim samochodzie? Jakie są zalety zasilania auta gazem LPG? Przede wszystkim ceny gazu są o wiele niższe niż ceny benzyny, dzięki czemu w dłuższej perspektywie sporo zaoszczędzisz. Porównując z innymi paliwami, LPG wydziela znacznie mniej spalin do atmosfery. Instalacje gazowe są także wszechstronne, co oznacza, że obecnie zostało niewiele modeli, do których nie da się zamontować takiej instalacji. Szczecin to miasto, gdzie mieści się nasza firma skupująca samochody. Powstała ona w 2010 roku i może pochwalić się profesjonalną obsługą oraz wieloma zadowolonymi klientami, którzy wracają do nas regularnie. W naszym biurze pracują doświadczeni i uczciwi ludzie, którzy zaproponują Ci najlepszą możliwą cenę za Twój samochód. Oprócz tego możesz wymienić u nas opony, a także znajdziesz części zamienne do auta, wyprodukowane przez.

Jeśli zastanawiasz się nad sprzedażą samochodu – napisz do nas lub zadzwoń!

Odkup samochodów za gotówkę

Nasz oferta skierowana jest do wszystkich właścicieli pojazdów, którzy zamierzają sprzedać lub pozbyć się swojego samochodu. Nie musisz już wystawiać ogłoszeń, umawiać się na oględziny i załatwiać formalności związanych ze sprzedażą auta. Masz możliwość sprzedaży samochodu w bardzo atrakcyjnej cenie bez poświęcania swoich pieniędzy i czasu, wystarczy że skontaktujesz się z nami.
Jeśli posiadasz samochód, którego nie używasz lub nie potrzebujesz – nie czekaj, sprzedaj go zanim będzie już bezwartościowy. Przyjmujemy samochody w każdym stanie.

skup samochodow

Sprzedaj swoje auto od ręki, za dużą gotówkę! Działamy 7 dni w tygodniu

Zadzwoń lub wyślij SMS:

tel. 577 945 206

skup aut szczecin

Kontakt

Aby się z nami skontaktować, wystarczy że wybierzesz jedną z poniższych metod:
a) Wyślij sms na numer 577 945 206, oddzwonimy aby Ci pomóc w sprzedaży auta.
b) Zadzwoń bezpośrednio pod numer 577 945 206, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
c) Wypełnij poniższy formularz pamiętając o danych kontaktowych, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.
d) Wyślij maila na adres viktoria@autoskup-szczecin.pl

Kontaktując się z nami możesz zaproponować swoją cenę.

Skontaktuj się z nami – Wybierz najlepszą ofertę!

Skup samochodów Szczecin

mail: viktoria@autoskup-szczecin.pl

tel. 577 945 206